UAB Alytaus autoklubo įmonė vykdyti savo veiklą pradėjo nuo 1991m. tai reiškiasi per daugiau nei 28m. sukaupė gausų patirties bagažą savo srityje.

Techninės pagalbos tikslas- užtikrinti , kad nelaimingas ir nenumatytas įvykis automobiliu,  nesvarbu ar tai būtų auto įvykis,  techninis gedimas ar kitas nenumatytas- nemalonu atsitikimas, kuo mažiau paveiktų Jūsų  planus ir Jūs išliktumėte mobilus. UAB ALYTAUS AUTOKLUBO ĮMONĖS darbuotojai skubiai reaguoja visose ekstremaliose situacijos, nes mes suprantame, kad klientui ir mažiausia problema dėl automobilio yra ekstremalus atvejis, nes gali tekti atsisakyti suplanuotos kelionės ar svarbaus susitikimo. Mes skubiai suorganizuosime pagalba kelyje, automobilio transportavimą iki serviso arba saugomos aikštelės.  Reikalui esat, suorganizuosime  Jums patikimų partnerių, saugią bei patogią  taksi paslaugą iki Jums reikalingo kelionės tikslo arba viešbučio kurį taip pat parekomenduosime. Visos mūsų pastangos dėl to, kad išliktumėte mobilus, nenutoltumėte nuo savo kelionės tikslo ir patirtumėte  kuo mažiau streso esamoje situacijoje.

UAB Alytaus autoklubo įmonė , atsižvelgdama į  klientų poreikius, nuolat plečia teikiamų paslaugų spektrą ir stengiasi, jog  ištikus  nesėkmei kelyje,  mes galėtume  ištiesti  pagalbos ranka,  kad  Jums  netektų dėl nieko rūpintis ir galėtumėte  pasikliauti mumis.