Išrinktas saugiausias Lietuvos vairuotojas – Alytiškis užėmė antrąją vietą

Rugsėjo 10 dieną įvyko vieno svarbiausių saugaus eismo renginių Lietuvoje – saugiausio Lietuvos vairuotojo konkurso – finalas. Šeštus metus iš eilės „Auto Bild Lietuva” žurnalo organizuojamo konkurso tikslas – rasti ir visuomenei pristatyti patį saugiausią ir tolerantiškiausią kitų eismo dalyvių atžvilgiu vairuotoją.

Konkursas vyko keturis mėnesius. Žurnale ir internete buvo pateikiamos VĮ „Regitra” specialistų parengtos teorinės užduotys, į kurias atsakymus skaitytojai siuntė internetu. Į finalinį etapą buvo atrinkti 84 teisingai į visus klausimus atsakę skaitytojai iš visos Lietuvos.

Lemiamą šeštadienio dieną finalas VĮ „Regitra” patalpose ir egzaminų aikštelėje vyko dviem etapais. Pirmojo etapo nugalėtojams reikėjo per penkiolika minučių kompiuteriu atsakyti į 30 teorinių klausimų. Po to 15 teisingai ir greičiausiai atsakiusių pateko į antrąją finalinio etapo dalį. Finalininkai varžėsi ecodriving.lt komandos specialiai paruoštoje trasoje, kurioje pranašumą turėjo ne greitai važiuojantys ir ekstremaliai stabdantys, bet paisantys saugaus ir racionalaus vairavimo. Po dviejų važiavimų paaiškėjo saugiausias Lietuvos vairuotojas.

Saugiausiu Lietuvos vairuotoju tapo Darius Bikauskas iš Vilniaus, kuris laimėjo itališką Aprilia motorolerį. Antrosios vietos laimėtojas Egidijus Lekavičius iš Alytaus buvo apdovanotas kasko draudimu automobiliui, trečiosios – Darius Jonaitis iš Mažeikių – padangų komplektu. Tarp finalistų taip pat pateko vienintelė moteris – Dainė Ribokienė, sveikiname Dainę!

Šaltinis:www.autoledi.lt

Jūs galite palikti atsakymą, arba sekti iš savo puslapio.

Palikite atsiliepimą