Alytaus autoklubo komanda buvo nepralenkiama

Sekmadienį ( balandžio 23 d.) daug  kas atvėlykį šventė prie vaišių stalo, o tikri automobilių sporto aistruoliai suvažiavo iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės į Lietuvos greituminio slalomo čempionato GŠC  I etapo varžybas, žinoma, užsiregistravo dalyvauti ir 16 alytiškių. Kadangi buvo galima vienam dalyviui dalyvauti  GŠČ I etapo ir  po pietų vykusiose greituminio slalomo „Dzūkijos tautė 2017“ I etapo varžybose bei dvejose automobilių klasėse, tai Justinas Kvaraciejus iš Merkinės, gavosi, kad dalyvavo dvejose varžybose ir keturiose automobilių klasėse ir iškovojo dvi pirmas ir dvi trečias vietas klasėse.

Iš atvykusių dalyvauti varžybose, techninė komisija nepraleido „Porche“ automobilio dalyvauti varžybose, kuris buvo su pakeliamu stogu ir  be apsauginių  lankų. Varžybos praėjo be ypatingų autoįvykių. Tik vienas dalyvis prasikirto automobilio ratus ir  palankstė ratlankius.

Autosportininkams teko padirbėti „iš peties“. Kurie vairavo abiejose varžybose, teko 12 kartų „šildyti“ plieninius žirgus žiedinėje slalomo trasoje.

Alytaus autoklubo komanda abiejose tos dienos varžybose iškovojo Nugalėtojos vardą. Didelį indėlį į komandinių taškų kraitį iškovojo autoklubo lenktynininkai, tai Kęstutis Bielevičius su „Subaru Impreza“, Mindaugas Kanapeckas su „Renault Clio“, Jonas Rutkauskas su „Honda Civic“ ir kiti.

„Blue Arrow Sport“ ir „Juta – Bauer rally team“ komandos pasidalijo atitinkamai II ir III vietomis, surinkę vienodą taškų skaičių.

Varžyboms pasibaigus, sekmadienio pavakarę automobilininkai išvyko namo su gera nuotaika – varžybų pravedimas juos tenkino, nepareikštas nė vienas protestas dėl netinkamo teisėjavimo.

Atsisveikino autosportininkai iki sekančio Lietuvos greituminio slalomo čempionato III etapo ir greituminio slalomo „Dzūkijos taurė 2017“ II etapo varžybų,  kurias taip pat pagal LASF autosporto varžybų kalendorių birželio acheter du cialis 10 d. turi pravesti Alytaus autoklubas.

 

 

Jūs galite palikti atsakymą, arba sekti iš savo puslapio.

Palikite atsiliepimą