Saugaus eismo diena Alytaus Jotvingių gimnazijoje

Kurios gatvės Alytuje avaringiausios?

Atsakymą į šį klausimą išgirdo Alytaus Jotvingių gimnazijos moksleiviai, pas kuriuos trečiadienį apsilankė policijos pareigūnai ir Alytaus autoklubo vadovas Rimvydas Anusauskas. Jie ne tik priminė eismo dalyvių pareigas, bet ir surengė konkursą „Saugaus eismo diena“.

 

Kasmet moksleivių švietimui apie saugų eismą  dėmesio skiriantis R. Anusauskas dar kartą pabrėžė, kad svarbu ne tik žinoti Kelių eismo taisykles, bet ir jų griežtai laikytis. Priešingu atveju, anot jo, pasekmės gali būti žiaurios, o Lietuva pagal žuvusiųjų skaičių keliuose kasmet yra pirmaujančių šalių dešimtuke.

 

Donatas Katlauskas, Alytaus policijos Prevencijos poskyrio specialistas, gimnazistams akcentavo, kad kiekvieno eismo dalyvio pareiga – pagarba kitam žmogui. „Jeigu gerbsime vienas kitą, nebus konflikto tarp vairuotojo ir pėsčiojo. Policininkai visada sako: automobilis yra metalas, jį galima ir suremontuoti, ir pakeisti, tačiau žmogaus – ne“, – kalbėjo D. Katlauskas.

 

Jis gimnazistams pristatė ir avaringiausias Alytaus miesto ir rajono vietas: pats pavojingiausias kelias Alytaus apskrityje – kelias Alytus-Daugai-Naujieji Valkininkai, avaringiausios miesto gatvės – Naujoji, Pramonės ir Santaikos.

 

Jotvingių gimnazijoje vykusio konkurso metu šešiolika gimnazistų per pusvalandį turėjo atsakyti į trisdešimt mokytojo Arūno Puidoko parinktų klausimų. Mokiniai pademonstravo puikias žinias ir testą įveikė vos per kelias minutes.

 

Net aštuoni moksleiviai  acheter cialis į visus klausimus atsakė teisingai.

 

Pirmąją vietą konkurse „Saugaus eismo diena-2016“ laimėjo Lukas Stadalnykas, antroji vieta atiteko Sauliui Žolynui, o trečiąją vietą laimėjo Paulius Rudaitis. Visiems konkurso prizininkams buvo įteikti diplomui, o pirmosios vietos laimėtojui atiteko ir Alytaus autoklubo įsteigta taurė.

Šaltinis: www.alytusplius.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūs galite palikti atsakymą, arba sekti iš savo puslapio.

Palikite atsiliepimą