Lietuvos ralio apdovanojimuose alytiškiai – čempionai

Savaitgalį Vilniuje įvykusi iškilminga Lietuvos ralio apdovanojimų ceremonija buvo kupina geros muzikos, prabangos bei automobilių ralio žvaigždžių. Renginyje buvo apdovanoti trijų svarbiausių Lietuvos ralio serijų: Lietuvos automobilininkų sąjungos ( „LAS taurė –  2015“), Lietuvos ralio – sprinto ( LRSČ) ir Lietuvos automobilių ralio čempionato ( LARČ) čempionai, atskirų klasių nugalėtojai ir prizininkai.

„LAS taurė – 2015“ padėkos raštus ir apdovanojimus įteikė LASF prezidentas Romas Austinskas , LAS prezidentas Rimvydas Anusauskas ir LAS viceprezidentas Rimantas Volungevičius.

Padėkos lentelės buvo įteiktos autoralio „LAS taurė – 2015“ etapų organizatoriams: automobilių sporto klubui “Rally 4 Fun”, Automobilklub Suwalski, Kauno automobilininkų sporto klubui, Kėdainių automobilių sporto klubui, Lietuvos „Porsche“ klubui, Lietuvos automobilių klubui, Alytaus autoklubui  ir autoralio „LAS taurė “ komisarui Rimantui Volungevičiui.

LAS specialiais prizais, kuriuos paruošė LAS viceprezidentas Rimantas Volungevičius, ir LAS diplomais apdovanoti nugalėtojai ,   užėmę prizines vietas klasėse: SG-1600 – Vaidas Karašauskas  ir Laima Saulevičienė,  SG-2000 – Vytautas Venclovas  ir Erikas Sevriukovas , SG-3000 – Kęstutis Bielevičius ir  Tadas Zdanavičius , laisvoje – Jordanas Dirgėla  ir  Aurimas Kučinskas , veteranų – Gedvydas Karašauskas  ir Valentinas Surdokas.

Pirmų 3-jų vietų laimėtojai iškovoję atitinkamas vietas bendroje įskaitoje,  buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais: I vieta – Kęstutis Bielevičius ir Tadas Zdanavičius , II vieta – Vytis Pauliukonis ir Audronis Gulbinas, III vieta – Svajūnas Rusinas ir Haris  Krušniauskas. 4-6 vietų laimėtojai – LAS diplomais.

Komandinėje įskaitoje komandos, iškovoję pirmas tris vietas buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais: I vieta – Alytaus autoklubo – Alytaus chemijos komandai, II vieta –  Kauno automobilininkų sporto klubas, III vieta –  Automobilių sporto klubas Politechnika. Komandos, užėmę 4-6 vietas  – LAS diplomais.

Pasibaigus iškilmingai apdovanojimų ceremonijai, visi dalyviai buvo pakviesti į  furšetą , kur su „Alitos“ šampano ir viskio taure  turėjo galimybę pasidalinti ralio įspūdžiais ir patirtimi.

Jūs galite palikti atsakymą, arba sekti iš savo puslapio.

Palikite atsiliepimą