2 % parama autoklubui

Jūs galite prisidėti prie Alytaus autoklubo organizuojamų sporto renginių ir veiklos, skirdami 2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio. Tai parama, kuri nieko nekainuoja!

Pagal gyventojų pajamų mokesčio istatymą nuolatinis Lietuvos gyventojas, pasibaigus kalendoriniams metams, per praeitus metus sumokėto pajamų mokesčio 2 % gali skirti paramai ar labdarai. Alytaus autoklubas yra organizacija, turinti teisę gauti tokią paramą.

Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metu gegužės 1 d.

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
  3. Užpildykite FR0512 v.2 formą tiesiogiai EDS portale (online).
  4. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

! 5 Mokestinis laikotarpis – 2015

! 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔

! E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]

! E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 193172290

! E3 Mokesčio dalies paskirtis – Alytaus autoklubas

! E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 2

! E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2019 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte paraišką pateikti ne internetu, atsispausdinkite Formą FR0512_v2, įrašykite savo asmeninius duomenis, bei aukščiau nurodytus laukelius ir pristatykite į savo apskrities VMI.

Ačiū Jums už paramą.

Jūs galite palikti atsakymą, arba sekti iš savo puslapio.

Palikite atsiliepimą