Archyvas ‘Įvairenybės’ kategorija

422193_254823414600858_1162937641_n

LAS prezidentas ir Alytaus autoklubo direktorius R.Anusauskas dalyvavo LRT laidoje „Sankryža“

LAS prezidentas ir Alytaus autoklubo direktorius R.Anusauskas dalyvavo LRT laidoje „Sankryža“ Laidą rasitę čia:  Sankryža 2013-03-29

file58631443_7812875b

Besimokantys vairuoti įgūdžius galės tobulinti naujoje aikštelėje

Valstybės įmonė „Regitra“ Vilniuje atidarė naują vairavimo aikštelę, kuri skirta visiems gyventojams, savarankiškai besimokantiems vairuoti lengvuosius automobilius.

059

Saugaus eismo pranašas pabuvojo Lietuvoje

Saugaus eismo pranašas pabuvojo Lietuvoje Š.m. lapkričio mėn. 16 d.  Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas, kuris į Lietuvą pirmą kartąistorijoje atskraidino Tarptautinės automobilių federacijos ( FIA)  prezidentą Žaną Todą ( Jean Todt)

1321549808konferencijossujeanutodtuakimirka

Jeanas Todas: Lietuva galėtų būti geras pavyzdys kaip mažinti mirčių skaičių keliuose

Šio vizito laukėme aštuoniasdešimt metų. Tokia skambia fraze prasidėjo FIA prezidento Jeano Todto spaudos konferencija skirta apibendrinti jo vizito Lietuvoje metu aptartas temas. Konferencijos metu ponas Todtas neišvengė ir klausimų apie jo karjerą „Formulėje-1“, ir apie tai kuris, jo nuomone, lenktynininkas geresnis – Schumacheris ar Vettelis.

ETEC 26 logo

Lietuvos jaunųjų dviratininkų rinktinė Paryžiuje iškovojo bronzos medalius

Š.m. rugsėjo 16-19 dienomis Paryžiuje įvykusiame XXVI-ajame FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) Europos eismo saugumo konkurse, nusileidus tik Rusijos ir Čekijos komandoms, Lietuvos jaunųjų dviratininkų rinktinė užėmė III-ąją vietą.

saugiausias-lietuvos-vairuotojas

Išrinktas saugiausias Lietuvos vairuotojas – Alytiškis užėmė antrąją vietą

Rugsėjo 10 dieną įvyko vieno svarbiausių saugaus eismo renginių Lietuvoje – saugiausio Lietuvos vairuotojo konkurso – finalas. Šeštus metus iš eilės „Auto Bild Lietuva“ žurnalo organizuojamo konkurso tikslas – rasti ir visuomenei pristatyti patį saugiausią ir tolerantiškiausią kitų eismo dalyvių atžvilgiu vairuotoją.

ETEC 26 logo

Pasiruošimas XXVI-ajam FIA Europos eismo saugumo lavinimo konkursui

Praėjusį savaitgalį Lietuvos jaunųjų dviratininkų rinktinės nariai: Viktorija Vilkevičiūtė, Audronė Markušenkaitė, Eimantas Radzevičius, Jokūbas Valiukas ir treneriai: Kęstutis Kestenis, Edvinas Adomavičius ir Saulius Janulevičius susirinko Alytuje paskutinei treniruočių stovyklai prieš kelionę į FIA Europos eismo saugumo lavinimo konkursą Paryžiuje.